برخی نمونه کار های میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ هیژا

میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ

0 ریال

میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ دو روش ها کاملا جدید هستد که جایگزین تاتو های قدیمی شده اند که هم از نظر دستگاه و رنگ های بدون سرب و هم روش کار که در لایه های میانی پوست انجام میشود و باعث کاشت رنگ مناسب و محفوظ ماندن فولیکول های مو میشود.

در روش بلید کار با قلم تاج دستی انجام و با رسم میداستروک و لاوراستروکها در کمال طبیعی بودن نقص ابروهارا برطرف یا آن ها را پر حجم تر نشان میدهد لازم به ذکر است که ماندگاری این روش کمتر و قابلیت پاک شدن برای تغیر فرم جدید را هم دارد و شما مثل تاتوهی قدیم محکوم به تحمل یک مدل ابرو در زمان طولانی نیستید. در میکروپیگمنتیشن ظرافت کمی بیشتر و ماندگاری کار بالا تر است که اگر خط های هاشور را منظم و ظریف رسم کنیم هم طرفدارهای خاص خود را دارد.

در بحث چشم هم برای زیبا تر نشان دادن مژه ها در لابه لای آن ها و بصورت ظریف از بن مژه با رنگهای مختلف مشکی یا قهوه ای بنا به خاست مشتری استفاده میکنیم.در گوشه خارجی چشم هم از سایه ای که منطبق با رنگ چشم مشتری باشد میتوان به صورت شیدینگ استفاده کنیم که حالت خاصی به چشم داده و آن را کشیده تر نشان میدهد. در بحث لب هم برای قرینه سازی لب و فرم دهی و تغیر رنگ پریدگی لب یا رفع کبودی به ما کمک زیادی میکند.علاوه بر کارهای زیبایی و آرایشی در حوضه پزشکی هم به ما کمک زیادی میکند مثل برطرف کردن ،همسان سازی لکه های پوستی و... کار کاملا بدون درد و خون ریزی و استفاده از رنگ های بدون سرب و سوزن های نانو و پک استریل یک نفره میباشد.

  • سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)
  • سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری) سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری)
  • سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)