آموزش میکاپ فوق تخصصی عروس توسط مریم شجاعی مدیریت سالن هیژا

آموزشگاه هیژا افتخار دارد با برگزاری دوره های میکاپ فوق تخصصی عروس از مبتدی تا حرفه ای به صورت خصوصی و گروهی در خدمت هنرجویان و علاقه مندان به این رشته هنری باشد. لازم به ذکر است محل اسکان برای هنرجویان عزیز شهرستانی توسط آموزشگاه در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای با کد رجیستری به هنرجویان اعطا خواهد شد. شرکت در دوره های آموزشی گریم عروس هیژا نیاز به آشنایی اولیه نداشته و تمامی مباحث از مبتدی تا حرفه ای به هنرجویان آموزش داده می شود.

توجه

به دلیل بالا بودن سطح کیفی دوره های گروهی ثبت نام این دوره ها به صورت محدود انجام می پذیرد، در صورتی که علاقه مند به شرکت در کلاس های سر کار خانم شجاعی هستید می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد نموده تا همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

فرم پیش ثبت نام دوره آموزش آرایش عروس مریم شجاعی

مباحث دوره آموزش گریم عروس

آموزش حرفه ای شینیون عروس

آموزش حرفه ای رنگ موی عروس

آموزش حرفه ای میکاپ عروس

آموزش حرفه ای گریم عروس

آموزش حرفه ای کانتور عروس

آموزش حرفه ای ناخن عروس

آموزش حرفه ای دیزاین ناخن عروس

آموزش حرفه ای شیو صورت عروس

آموزش حرفه ای ابروی عروس

آموزش حرفه ای رنگ ابروی عروس

ضمن تشکر از انتخاب آموزشگاه هیژا، خواهشمند است به دقت اطلاعات درخواستی در فرم زیر را پر نموده و دکمه ارسال را بزنید. همکاران ما جهت بررسی درخواست شما و انجام هماهنگی های لازم به سرعت اقدام خواهند کرد.

فرم ثبت نام دوره میکاپ

3.000.000 تومان

ثبت نام دوره

توضیحات تکمیلی

تمامی دوره ها به صورت فشرده قابل برگزاری می باشند.

محل اسکان هنرجویان عزیز شهرستانی به عهده آموزشگاه می باشد.

در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای دارای کد رجیستری به هنرجویان اعطا می گردد.

آموزشگاه گریم عروس هیژا

آموزشگاه میکاپ عروس هیژا در محیطی لوکس و مجلل در غرب تهران خیابان ایران زمین واقع شده است. آسایش هنرجویان در محیطی آرام همواره باعث موفقیت بیشتر این عزیزان شده است. ایجاد محل اسکان برای هموطنان شهرستانی، ارائه به روز ترین متد های آموزشی در محیطی مناسب باعث اجرای با کیفیت دوره های آموزشی و به دست آمدن بالا ترین سطح رضایت هنرجویان هیژا شده است.

درباره مریم شجاعی

سرکار خانم مریم شجاعی دوره گریم خود را در سال 1380 نزد استاد گریم ایران جناب آقای جلال معیریان گذرانده اند. در سال های گذشته خانم شجاعی افتخار داشته اند در حیطه آموزش و خدمات میکاپ عروس با بالا ترین سطح کیفی در خدمت هموطنان عزیز باشند. امروزه بسیاری از هنرمندان و مشاهیر کشور عزیزمان از خدمات سرکار خانم شجاعی استفاده نموده و رضایت هنرجویان عزیز همواره در اولویت مجموعه هیژا بوده است.

از برترین خصوصیت های این مدرس، محبوبیت بالا بین هنرجویان می باشد که به واسطه حس وظیفه شناسی و تعهد به هنرجویان به دست آمده است، هیژا افتخار دارد که با مدیریت این استاد گرانقدر کلاس های گروهی را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار نماید. لازم به ذکر است مهم ترین هدف هیژا از برگزاری این کلاس ها رشد هر چه بیشتر این رشته هنری در کشور عزیزمان و در اختیار گذاشتن این هنر به علاقه مندان این رشته با بالا ترین کیفیت ممکن و حداقل هزینه می باشد.

آموزشگاه گریم عروس هیژا - مریم شجاعی - بهاره رهنما